Comarch S.A. i EWL S.A. dołączyły do RPPG

08.05.2024

Mamy zaszczyt ogłosić, że Comarch S.A. i EWL S.A. dołączyły do grona członków Rady Polskich Przedsiębiorców Globalnych! 

Comarch to firma technologiczna o polskich korzeniach, która zdobyła uznanie na całym świecie dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom IT dla biznesu. Ich szeroki zakres usług informatycznych oraz zaawansowane oprogramowanie, obejmujące systemy ERP, CRM, e-commerce i produkty dla sektora finansowego, oparte na najnowszych osiągnięciach technologicznych, doskonale wpisują się w naszą misję promowania polskiego biznesu na skalę globalną.

Działając na rzecz cyfrowej transformacji różnych sektorów gospodarki, Comarch zdobył uznanie klientów na całym świecie. Jesteśmy przekonani, że ich doświadczenie i zaangażowanie przyczynią się do wzmocnienia naszej wspólnej działalności na rzecz polskiej przedsiębiorczości na arenie międzynarodowej.

EWL to platforma globalnej mobilności, która skutecznie łączy europejskich pracodawców z kandydatami do pracy z różnych regionów świata, w tym z Europy Wschodniej, Azji Środkowej, Azji Południowo-Wschodniej oraz Ameryki Łacińskiej. Dzięki posiadaniu 16 biur w 11 krajach, firma z powodzeniem wspierała 40 tysięcy kandydatów w procesie relokacji związanej z nową pracą w 2023 roku, czyniąc się jednym z największych pracodawców dla osób spoza Unii Europejskiej na obszarze Wspólnoty.

EWL oferuje kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorców, obejmujące nie tylko rekrutację, ale również legalizację pobytu, uzyskanie prawa pracy oraz zapewnienie odpowiedniego zakwaterowania. Jako nowy członek Rady Polskich Przedsiębiorców Globalnych, firma EWL wnosi do naszego grona cenne doświadczenie i ekspertyzę, która z pewnością przyczyni się do dalszego wzrostu potencjału polskiego biznesu na rynku globalnym.